Колектив | Вчителі
Вчителі

№ з/п ------------- ПІБ ----------------------- який предмет викладає


1. Авдієнко Галина Вікторівна - Англійська мова

2. Баришпол Ірина Олександрівна - Українська мова та література

3. Безсонна Ольга Олександрівна - Інформатика

4. Бербенець Ніна Вікторівна - Педагог-організатор

5. Бородіна Світлана Анатоліївна - Трудове навчання

6. Василенко Тетяна Михайлівна - Початкові класи

7. Волошина Раїса Анатоліївна - Хімія

8. Гаркуша Анжела Ігорівна - Хімія

9. Гета Світлана Миколаївна - Англійська мова

10. Дріль Ірина Анатоліївна - Образотворче мистецтво та художня культура

11. Дубовецька Зінаїда Іванівна - Історія, правознавство

12. Задоя Інна Адамівна - Соціальний педагог

13. Заїка Лілія Миколаївна - Початкові класи

14. Заіка Надія Григорівна - Людина і світ, історія

15. Івасенко Володмир Григорович - Правознавство, Історія, Харківщинознавство

16. Іващенко Наталя Володимирівна- Математика

17. Католик Надія Михайлівна - Початкові класи

18. Клімова Ольга Акимівна - Початкові класи

19. Коленда Максим Михайлович - Фізична культура

20. Конюхова Олена Іванівна - Англійська мова

21. Кривохижина Валентина Сергіївна - Українська мова і література

22. Крулицька Катерина Григорівна - Фізична культура

23. Лобастова Марина Іванівна - Інформатика

24. Манько Любов Михайлівна - Російська мова та література

25. Міськова Людмила Павлівна - Математика

26. Мітьолкіна Оксана Володимирівна- Фізична культура

27. Мокляк Тетяна Василівна - Початкові класи

28. Панасенко Світлана Валентинівна- Англійська мова

29. Петренко Олена Вікторівна - Керівник гуртка

30. Погуляй Світлана Володимирівна - Початкові класи

31. Реуцька Лариса Владиславівна - Початкові класи

32. Рєзнік Наталя Вікторівна - Математика

33. Світлична Яна Валеріївна - Українська мова і література

34. Семененко Надія Володимирівна - Початкові класи

35. Синюшко Ганна Олександрівна - Українська мова та література

36. Синюшко Михайло Степанович - Біологія

37. Сичова Алла Сергіївна - Географія

38. Сологуб Аліна Вікторівна - Англійська мова

39. Суворов Володимир Леонідович - Трудове навчання

40. Строєва Ольга Анатоліївна - Хореографія

41. Удовік Ірина Олександрівна - Російська та світова література

42. Ходун Ірина Валеріївна - Практичний психолог

43. Христофор Алла Іванівна - Фізика

44. Шовкопляс Тетяна Володимирівна - Французька мова

45. Щирий Олександр Олексійович - Музика

Дата публікації: 21:21 17.01.2017
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук