ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ | Інформація про заклад
Інформація про заклад

 

 

Структура та органи управління закладу

 

 

 


 

Адміністрація навчального закладу

 

Директор - Синюшко Ганна Олександрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Гаркуша Анжела Ігорівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Міськова Людмила Павлівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Дубовецька Зінаїда Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Лобастова Марина Іванівна

Заступник директора з виховної роботи - Ходун Ірина Валеріївна

 


 

Вчителі

 

1. Авдієнко Галина Вікторівна -  вчитель англійської мови

2. Баришпол Ірина Олександрівна - вчитель української мови та літератури

3. Безсонна Ольга Олександрівна - вчитель інформатики

4. Бербенець Ніна Вікторівна - педагог-організатор

5. Бородіна Світлана Анатоліївна вчитель трудового навчання

6. Василенко Тетяна Михайлівна - вчитель початкових класів

7. Волошина Раїса Анатоліївна -  вчитель хімії

8. Гаркуша Анжела Ігорівна - вчитель хімії

9. Гета Світлана Миколаївна  вчитель англійської мови

10. Дріль Ірина Анатоліївна - вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури

11. Дубовецька Зінаїда Іванівна - вчитель історії, правознавства

12. Задоя Інна Адамівна - соціальний педагог

13. Заїка Лілія Миколаївна - вчитель початкових класів

14. Заіка Надія Григорівна - вчитель історії

15. Івасенко Володмир Григорович - вчитель правознавста, історії, Харківщинознавства

16. Іващенко Наталя Володимирівна - вчитель математики

17. Католик Надія Михайлівна - вчитель початкових класів

18. Клімова Ольга Акимівна - вчитель початкових класів

19. Коленда Максим Михайлович - вчитель фізичної культури

20. Конюхова Олена Іванівна - вчитель англійської мови

21. Кривохижина Валентина Сергіївна - вчитель української мови і літератури

22. Крулицька Катерина Григорівна - вчитель фізичної культури

23. Лобастова Марина Іванівна - вчитель інформатики

24. Манько Любов Михайлівна - вчитель російської мови та літератури

25. Міськова Людмила Павлівна - вчитель математики

26. Мітьолкіна Оксана Володимирівна - вчитель фізичної культури

27. Мокляк Тетяна Василівна - вчитель початкових класів

28. Панасенко Світлана Валентинівна - вчитель англійської мови

29. Петренко Олена Вікторівна - вчитель-асистент в інклюзивному класі

30. Погуляй Світлана Володимирівна - вчитель початкових класів

31. Реуцька Лариса Владиславівна - вчитель початкових класів

32. Рєзнік Наталя Вікторівна - вчитель математики

33. Світлична Яна Валеріївна - вчитель української мови і літератури

34. Семененко Надія Володимирівна - вчитель початкових класів

35. Синюшко Ганна Олександрівна - вчитель української мови та літератури

36. Синюшко Михайло Степанович - вчитель біології

37. Сичова Алла Сергіївна - вчитель географії

38. Сологуб Аліна Вікторівна - вчитель англійської мови

39. Суворов Володимир Леонідович - вчитель трудового навчання

40. Строєва Ольга Анатоліївна - вчитель хореографії

41. Удовік Ірина Олександрівна - вчитель російської та світової літератури

42. Ходун Ірина Валеріївна - практичний психолог

43. Христофор Алла Іванівна - вчитель фізики

44. Шовкопляс Тетяна Володимирівна - вчитель французької мови

45. Щирий Олександр Олексійович - вчитель музики

 


 

МЕРЕЖА контингенту учнів Завантажити

 


 

Умови доступності закладу для навчання осіб із особливими освітніми потребами:

 

- Організовано навчання за індивідуальною формою навчання ( 2 учні)

- Організовано інклюзивне навчання ( 2 учні)

- Встановлено пандус на парадному вході в школу

 


 

Приєднані документи:

Аналіз освітньої діяльності за 2016/2017 н.р. Номенклатура справ
Дата публікації: 14:53 07.12.2017
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Виховна робота
Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук