Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови
Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови

Поділитися новиною:

Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови

07.12. 2016 пройшов науково-практичний семінар для вчителів англійської мови м. Куп’янська за темою «Шляхи підвищення якості навчання англійської мови».

 З питанням «Використання медіа-ресурсів для підвищення мотивації учнів до навчання та їх підготовки до складання ЗНО» та презентацією роботи мовного загону ‘Children International’ ознайомила учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель – методист Панасенко С.В. Авдієнко Г.В. виступила з питанням «Використання проектної методики у мовному таборі як засобу ефективного розвитку комунікативної компетенції учнів початкової та середньої школи». Учителі шкіл мали змогу попрактикуватись у виконанні завдань з підготовки до ЗНО. В актовій залі пройшла «творча майстерня», яка була підготовлена учителями та учнями 3-6 класів. Особлива вдячність нашим ведучим одинадцятикласникам – Шило Поліні та Фоменку Ростиславу. Велика подяка всім за допомогу у підготовці до семінару.

Альбом: Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови Альбом: Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови Альбом: Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови Альбом: Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови Альбом: Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови Альбом: Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови Альбом: Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/1746 | Переглядів: 27Дата публікації: 21:06 08.12.2016
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих