Науково – методичний семінар для заступників директорів з виховної роботи
Науково – методичний семінар для заступників директорів з виховної роботи

Поділитися новиною:

Науково – методичний семінар для заступників директорів з виховної роботи

06.03.2017 на Тур І.О. взяла учать у науково – практичному семінарі для заступників директорів з виховної роботи на тему: «Виховна система школи як оптимальний простір життєтворчості особистості».

Під час його роботи досвідом   поділилися заступники директорів щодо національного виховання як фактору цілісного формування особистості; організації роботи шкільних дитячих об’єднань; прищеплення учням  навичок здорового способу життя, а також здійснено психологічний супровід спільного проекту «Вчимося жити».

            На завершення семінару присутні попрацювали в групах у форматі флеш – меседжу і розробили «експрес – проекти» щодо необхідних умов ефективного функціонування системи виховної роботи та призентували їх, окресливши коло завдань, той напрямок, у якому загальноосвітні навчальні заклади рухатимуться вперед і вирішуватимуть поставлені перед ними завдання.

Альбом: Науково – методичний семінар для заступників директорів з виховної роботи Альбом: Науково – методичний семінар для заступників директорів з виховної роботи
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/2399 | Переглядів: 31Дата публікації: 17:31 06.03.2017
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих