Міський науково-практичний семінар для вчителів художньо-естетичних дисциплін
Міський науково-практичний семінар для вчителів художньо-естетичних дисциплін

Поділитися новиною:

Міський науково-практичний семінар для вчителів художньо-естетичних дисциплін

Семінар для вчителів

18 жовтня 2017 року на базі Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12  відбувся науково-практичний семінар з теми „ Національне виховання на уроках художньо-естетичних дисциплін, як фактор цілісного формування школяра”, на який були запрошені вчителі гімназій, шкіл, НВК нашого міста.

Під час семінару панувала робоча, творча атмосфера. Сподіваємось, що досвід нашої школи з впровадження інноваційних форм і методів з національного виховання на уроках художньо-естетичних дисциплін сподобався вчителям міста Куп’янська та вони будуть використовувати його у своїй роботі.

Щиро дякуємо вчителям художньо-естетичних дисциплін нашої школи  за якісну підготовку і проведення міського семінару!

 

Гаркуша А.І. - заступник директора з навчально-виховної роботи

Альбом: Міський науково-практичний семінар для вчителів художньо-естетичних дисциплін Альбом: Міський науково-практичний семінар для вчителів художньо-естетичних дисциплін Альбом: Міський науково-практичний семінар для вчителів художньо-естетичних дисциплін Альбом: Міський науково-практичний семінар для вчителів художньо-естетичних дисциплін Альбом: Міський науково-практичний семінар для вчителів художньо-естетичних дисциплін Альбом: Міський науково-практичний семінар для вчителів художньо-естетичних дисциплін Альбом: Міський науково-практичний семінар для вчителів художньо-естетичних дисциплін
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/3932 | Переглядів: 93Дата публікації: 12:26 19.10.2017
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих