Виховні заходи з відзначення Революції Гідності і Свободи
Виховні заходи з відзначення Революції Гідності і Свободи

Поділитися новиною:

Виховні заходи з відзначення Революції Гідності і Свободи

Тиждень Революції Гідності і Свободи

З 13.11. по 21.11.17 р. в Куп’янській ЗОШ № 12  проходив тиждень щодо вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності і Свободи.

День Гідності та Свободи відзначається щорічно з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

14.11.17 р.  в рамках тижня Революції Гідності і Свободи для 9 класів пройшов відкритий виховний захід «Земляки - герої України» до 90-річчя почесного громадянина м. Куп’янська В.І. Кошелєва, на тему «Життя гідне наслідування».

Також 17.11.17 р. учні 4 –Б класу та адміністрація школи привітали родину Головків - наших земляків зі Святом сільського господарства.

7–А клас підготував стіннівку на тему: «Україна -  країна Гідності і Свободи».

Учні 1–4 класів малювали роботи на тему «Мій рідний край, що зветься Україна».     

Весь тиждень на класних годинах проходили хвилини пам'яті, на яких учні згадали про події на Майдані у листопаді 2013 – лютому 2014 рр. та подвиг Небесної сотні.

В 5-6 класах  виховна година «Україна країна гідності і свободи», учні переглянули фільм «Небесна сотня – Юні Ангели».

 7–8 класи провели виховну годину на тему: «Ми -  вільні громадяни вільної держави»,  та продивились фільм – реквієм «Небесна сотня в вирій полетіла». За круглим столом провели гру – подорож: «Крокуємо вільною країною».

 10 – 11 класи  згадали усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, загиблих у зоні АТО. (продивились відеофільм «РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ»).

Хочеться побажати всім українцям, незважаючи на всі негаразди, мирного неба над рідною Батьківщиною, щоб  кожен міг здійснити свій зліт у вільній, щасливій, квітучій країні – Україні, яку щиро любимо і якою безмежно пишаємося!

Альбом: Виховні заходи з відзначення Революції Гідності і Свободи Альбом: Виховні заходи з відзначення Революції Гідності і Свободи Альбом: Виховні заходи з відзначення Революції Гідності і Свободи Альбом: Виховні заходи з відзначення Революції Гідності і Свободи Альбом: Виховні заходи з відзначення Революції Гідності і Свободи Альбом: Виховні заходи з відзначення Революції Гідності і Свободи
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/4252 | Переглядів: 177Дата публікації: 15:47 17.11.2017
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих