Перший турнір по футзалу серед батьків вихованців футбольного клубу “Мрія UFC”

Поділитися новиною:

Свято футболу

Перший турнір по футзалу серед батьків вихованців футбольного клубу “Мрія UFC”.

Батьки хлопців 9 вікових категорій об’єдналися в 7 команд, які було розділено на дві підгрупи. Тренери клубу, що представляли ці команди, провели справжнє сліпе жеребкування, витягуючи жереб з кубку – головного призу змагань.

Кожен матч складався з двох таймів по 10 хвилин.  До честі батьків, вони всі притримувалися головного правила клубу –  прагнути перемоги у кожній грі. В турнірі було все: і швидкі комбінації, і красиві голи, і чудові сейви воротарів. А ще постійна підтримка глядачів – дітей та дружин.

Не зважаючи на дружню сімейну атмосферу, боротьба на турнірі була дуже напруженою. В результаті, у фіналі зустрілися команда батьків хлопців 2003-2004 років народження, за яких грав і тренер Максим Коленда (вчитель фізичної культури ЗОШ № 12)  та команда батьків хлопців 2009 року народження, яких на майданчик виводив Сергій Загоруйко. У драматичному матчі перемогла команда Максима Коленди 3:2.

Батьки учнів нашої школи брали найактивнішу участь у турнірі!

Всі залишились задоволені справжнім святом футболу!

Альбом: Перший турнір по футзалу серед батьків вихованців футбольного клубу “Мрія UFC” Альбом: Перший турнір по футзалу серед батьків вихованців футбольного клубу “Мрія UFC”
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/4362 | Переглядів: 29Дата публікації: 14:28 27.11.2017