Заходи, присвячені роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС
Заходи, присвячені роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС

Поділитися новиною:

Заходи, присвячені роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС

Лінійка пам'яті, виставка

До 14 грудня 2017 року в ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 проведено заходи, присвячені роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС: лінійки пам'яті, тематичні виховні години, бесіди, перегляди документальних фільмів.

Була проведена лінійка пам'яті до 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС «Збережемо пам’ять про подвиг», організована виставка  «Чорнобиль - горе України, її незагоєна рана», в учнівських колективах відбувся перегляд документальних фільмів: «За півтори години до катастрофи на ЧАЕС», «Перші герої Чернобильської АЕС», «Відмітка 50», « Останнє завдання», тематичні виховні години: «Чорнобильські дзвони пробуджують пам’ять» для 5-6 класів,  «У Чернобиля немає минулого часу» для 7–8 класів, «Чорнобиль. Довгий слід трагедії» для 9–10 класів. Круглий стіл для 11 класу - «Твій біль, Україно – Чорнобиль».

Лінійка пам’яті пройшла в актовій залі. Розповідь учнів супроводжувалась мультимедійною презентацією "Хроники подій 31-річної давнини". Хвилиною мовчання учні та педагогічні працівники вшанували пам’ять загиблих на ЧАЕС під час аварії. Але основна мета заходу - звернути увагу, бути пильними і небайдужими до проблем тих, хто в свій час, не замислюючись кинувся в пекло, аби зараз ми залишалися живими.
Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя. Пам’ять – це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам’яті, що не даватимуть забути про трагедію

 

Альбом: Заходи, присвячені роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС Альбом: Заходи, присвячені роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС Альбом: Заходи, присвячені роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/4612 | Переглядів: 90Дата публікації: 13:09 14.12.2017
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих