Виставка дитячих робіт "Замість ялинки - букет"
Виставка дитячих робіт  \"Замість ялинки - букет\"

Поділитися новиною:

Виставка дитячих робіт "Замість ялинки - букет"

Готуємось до Нового року

Не рубай ялину, бо ялина плаче,

І у лісі хвоя запах віддає!

Ти рубаєш долю і любов, юначе,

Не тривож красуню, хай вона росте.

 

Щороку в м.Куп’янськ проходить виставка-конкурс «Замість ялинки - букет». До даного заходу залучаються вихованці навчальних закладів. Не залишилась осторонь і наша школа.

Ідея проведення цього конкурсу викликана великою кількістю щорічного вирубування та продажу ялинок. Головною метою заходу є пропаганда серед населення та молоді ідеї захисту лісового фонду від знищення.

15 грудня учні 5-11 класів представили на огляд ялинки, створені власними руками із різноманітних матеріалів. Їх роботи були цікавими та оригінальними. Адже ялинку, виявляється, можна зробити з чого завгодно! Головне, щоб око радувала, настрій піднімала, а вже про мовчазну вдячність лісових красунь за порятунок можна і не говорити.

"Несправжні" ялинки довільних розмірів були виконані з картону, матерії. Ялинки з коркових пробок, ниток та інших дрібниць самовіддано творились не один день, достроково створюючи святковий настрій майстрам.

8-Б клас виготовив ялинку із коркових пробок, 6–Б представив новорічний вертеп, яскраві  ялинки створили учні 11, 6-А класів,  9-Б клас презентував еко-ялинку із паперу. Креативним підходом до оформлення ялинки відзначились учні 7-В класу, створивши ялинку із серветок та інших виробів у стилі хенд-мейд. А учні 8–Б класу зробили ялинку з шишок лісової красуні. 10 клас представив дві роботи:  ялинку і символ нового 2018 року - собаку,  виготовлену з бісеру.

Не дивно, що краса ялинки полонила серця людей. Без неї не обходиться і сучасний Новий рік. Але багато людей не замислюється, скільки коштуватиме природі щорічне вирубування лісової красуні. Тому ми закликаємо захистити  ялинку і поміркувати, як прикрасити наші оселі святково, щоб дарувати лісовій красуні життя.

Радимо вам:

- замінити живу ялинку штучною;

- на Новий рік можна створити новорічну композицію із гілочок ялинки, які залишаються на місцях санітарної рубки лісу;

- використати для прикраси живу ялинку у горщиках або ж рослини з квіткового магазину, які схожі на ялинову зелень.

                                    БАЖАЄМО ВСІМ  ВЕСЕЛИХ СВЯТ!!!

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/4767 | Переглядів: 107Дата публікації: 11:01 28.12.2017
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих