Лекція «Як обрати професію»
Лекція «Як обрати професію»

Поділитися новиною:

Лекція «Як обрати професію»

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

   Професійна орієнтація — система організації та проведення навчально-виховної роботи, спрямованої на засвоєння учнями необхідних знань про соціально-економічні й психофізіологічні умови правильного вибору професії, формування в них уміння аналізувати вимоги різних професій до психологічної структури особистості, а також свої професійно значущі якості, шляхи й засоби їх розвитку.

     Профорієнтаційну роботу в школі проводять учителі всіх навчальних предметів, класні керівники, інші члени педагогічного колективу, фахівці різних галузей виробництва.

    Для допомоги учням у виборі професії  09 лютого в Куп’янську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 було запрошено спеціаліста Державної служби зайнятості Бернарську Надію Михайлівну.

   Вона провела лекцію на тему «Обери свою професію» в 9–11 класах. Мета -  ознайомлення учнів із професіями та правилами їх вибору, рекомендованими Міністерством освіти і науки України; виховання в молоді спрямованості на самопізнання і власну активність, як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією; забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/5171 | Переглядів: 114Дата публікації: 15:31 09.02.2018
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих