Профорієнтаційний захід
Профорієнтаційний захід

Поділитися новиною:

Профорієнтаційний захід

Школа приймала гостей з Державного навчального закладу Куп’янського регіонального центру професійної освіти.

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.
Професійна орієнтація - система навчально-виховної роботи, спрямованої на засвоєння учнями знань про соціально-економічні й психофізіологічні умови правильного вибору професії, формування в них уміння аналізувати вимоги різних професій до психологічної структури особистості, а також свої професійно значущі якості, шляхи й засоби їх розвитку.
Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

5 квітня Куп’янська ЗОШ № 12 приймала гостей з Державного навчального  закладу Куп’янського регіонального центру професійної освіти. Дітям було представлено ролик закладу, з якого учні школи отримали інформацію про професії, яким навчають у регіональному центрі професійної освіти. Побачили майстер-класи від теперішніх учнів данного  навчального  закладу, а також отримали  загальну інформацію про життя і навчання в стінах центру професійної освіти.

Альбом: Профорієнтаційний захід Альбом: Профорієнтаційний захід Альбом: Профорієнтаційний захід Альбом: Профорієнтаційний захід
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/5759 | Переглядів: 83Дата публікації: 13:35 06.04.2018
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих