Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та цивільного захисту
Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та цивільного захисту

Поділитися новиною:

Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та цивільного захисту

У Куп'янській ЗОШ №12 з 16.04.2018 по 20.04.2018 року проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

     Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації. У рамках тижня: учні 1-4 класів створили макети та поробки на тему «Пожежна безпека», 5-11 класів підготували виставку стіннівок, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини, цікаві реферати.

    16 квітня тиждень ЦЗ розпочався з проведення  загальношкільної лінійки, на якій ознайомили усіх учасників з основними цілями та завданнями Тижня ЦЗ. З усіма дітьми на лінійці була проведена бесіда про необхідність миттєвого реагування на незнайомі предмети.

     Учні 7-9-х класів взяли участь у конкурсі-квесті  з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Медичними сестрами школи був проведений позакласний захід для учнів 1-2-х класів «Знання правил пожежної безпеки –  запорука збереження життя», 3-4-і класи переглянули виступ агітбригади ДЮП   «Fire girls» та взяли участь у грі «Юний пожежний», готували виставку малюнків «Бережи життя!»

     Учні медколеджу  провели практичне заняття по наданню першої долікарської допомоги під час надзвичайних ситуацій, відповіли на запитання учнів щодо безпеки життєдіяльності.

     Класні керівники 1-11-х класів протягом тижня проводили години спілкування на теми: «Небезпечні знахідки», «Природні загрози».

     На допомогу класним керівникам у бібліотеці було організовано тематичну виставку матеріалів щодо ЦЗ та матеріалів, присвячених  річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту Альбом: Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та Дня цивільного захисту
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/5882 | Переглядів: 79Дата публікації: 14:41 20.04.2018
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих