День здоров'я в таборі "Веселка"
День здоров\

Поділитися новиною:

День здоров'я в таборі "Веселка"

08.06

 Сьогодні в таборі «Веселка» пройшли змагання «Веселі старти».  Програма змагань була цікава й різноманітна: естафети на спритність, швидкість, розвиток координації рухів, уваги.

Учасники продемонстрували свою силу, спритність, винахідливість, кмітливість, довели, що всі дружать з фізичною культурою. Діти доклали чимало зусиль для командної перемоги. Перемогла дружба!

Свято пройшло весело і дуже сподобалося дітям.

 

Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка" Альбом: День здоров'я в таборі "Веселка"
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/6408 | Переглядів: 32Дата публікації: 12:53 08.06.2018
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих