День казки у таборі "Веселка"
День казки у таборі \"Веселка\"

Поділитися новиною:

День казки у таборі "Веселка"

14.06

До свята “День казки” кожен загін готувався заздалегідь – підбиралися казки для інсценізації, готувалися костюми, проводилися репетиції.

Так загін “Оба-на” показав казку “Дюймовочка”, 2-ий загін “Світлячки” вирішив зламати всі стереотипи, показавши, що Зайчик та Лисичка теж можуть бути добрими та доброзичливими в казці "Теремок".  Загін "Happy campers" вразив своєю артистичністю та незвичністю постановки казки “Вовк та семеро козенят”, яку вони представили англійською мовою. Кожен актор на сцені досконало знав свою роль, демонструючи таланти. Загін "Чемпіони" підготував казку "Джек та його друзі" теж англійською мовою.

Окрім перегляду казок, у таборі проходила казкова вікторина. “День казки” завершився хореографічною композицією за участю всіх учасників свята. Це лише невеличка частинка з життя табору “Веселка”, кожен день якого – це сюрприз, що залишає по собі найкращі спогади про літо.

Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка" Альбом: День казки у таборі "Веселка"
Web-адреса: zosh12.kupyansk.info/news/id/6468 | Переглядів: 38Дата публікації: 12:50 14.06.2018
Директор

Синюшко Ганна Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Дитячий оздоровчий табір "Веселка"
Пошук
Версія для слабо- зорих